Neprihlásený zákazník
Vyber si svoj Mac a ušetri až 330€.

Víta vás servisná podpora m:zone

Komplexný servis pre všetky Apple zariadenia. Už od roku 1996.
Vyberte si z rýchlej navigácie a napíšte nám vaše požiadavky. Po ich spracovaní vás bude kontaktovať náš servisný tím. Osobne sa môžete zastaviť priamo v servisnom stredisku m:zone v predajni Eurovea (Bratislava), ktoré je otvorené sedem dní v týždni.
Podpora 7 dní v týždni pre tvoj iPhone, iPad, Mac.
m:zone Eurovea,
Pribinova 8, 811 09 Bratislava

Servisné stredisko, komplexný servis, reklamácie
Tel.: +421 907 700 233
Email:
  Zavolať
Otváracie hodiny
10:00 - 21:00
pondelok - nedeľa
m:zone Aupark,
Einsteinova 18, 851 01 Bratislava

Servisné stredisko, komplexný servis, reklamácie
Tel.: +421 917 979 291
Email:
  Zavolať
Otváracie hodiny
10:00 - 21:00
pondelok - nedeľa

Servisujte svoje zariadenia tam kde im najviac rozumejú.

Sme špecialisti na produkty Apple. Dlhoročné skúsenosti, odborné zázemie, úzka špecializácia, kvalifikovaný tím servisných technikov a partnerská spolupráca s partnermi AASP (Apple Authorized Service Providers) vytvára priestor pre riešenie komplexnej servisnej podpory. Nesústredíme sa len na výmeny a opravy, ale vytvárame plnohodnotný vzťah so zákazníkom pri správe jeho zariadení. Poradenstvo a konzultácie, diagnostika, aktualizácie a optimálne nastavenia pre iOS zariadenia a počítače, bezpečnosť a spoľahlivosť prinášame skutočne pre každého.
Servis pre iPhone
Servis pre iPhone
Poškodil sa vám iPhone? Rozbité sklíčko, nefungujúce ovládacie tlačidlá, mikrofón, slúchadlo, batéria? To všetko si môžete nechať u nás opraviť. Postaráme sa o Váš iPhone aby fungoval spoľahlivo ako predtým. Potrebujete prehodiť kontakty zo starého telefónu, zmigrovať obsah, nastaviť iCloud, zámok aktivácie? Zastavte sa u nás.
v cenách od 18,- € s DPH
Servis pre iPad
Servis pre iPad
Poškodený iPad? Rozbitá dotyková plocha, pokazené tlačidlá? Sme pripravený na jeho opravu. Prevedieme diagnostiku a určíme cenu opravy. Doporučíme aj optimálne nastavenie a aktualizáciu operačného systému. Ak je iPad neopraviteľný ponúkneme vám možnosť jeho výmeny za výhodnejších podmienok ako kúpa nového. Zastavte sa u nás.
v cenách od 18,- € s DPH
Servis pre Mac
Servis pre Mac
Aktualizujeme vám nový operačný systém, vymeníme pôvodný disk za rýchlejší, zmigrujeme všetky dátové súbory, opravíme nefunkčné klávesy, konektory, vyčistíme počítač od prachu a nečistôt. Vylepšíme každý Mac. Ak potrebujete používať druhý systém (Windows) zvládneme aj to. Zastavte sa u nás.
v cenách od 45,- € s DPH
m:zone s.r.o. zabezpečuje pre zákazníkov (jednotlivci, ale aj spoločnosti a firmy) komplexný súbor servisných služieb a technickej podpory pre produkty Apple. Každý deň pre vás nachádzame riešenia, či vlastníte jeden iPhone, iPad, Mac v domácnosti, alebo máte prevádzku s väčším počtom stolových, alebo prenosných počítačov a periférnych zariadení. Neustálym odborným vzdelávaním, tréningami a praktickými skúsenosťami si udržiavame náskok potrebný pre rýchlejšiu identifikáciu a odstraňovanie vzniknutých porúch a závad. Sortiment servisných služieb a podpory prispôsobujeme vašim požiadavkám. Už nemusíte hľadať kde nájsť to správne miesto pre Apple produkty, zastavte sa u nás. Tím našich Apple expertov je pripravený vám pomôcť a poradiť.
Servisné služby za polovicu
Expresná výmena
Originál je originál.
Originálne diely zabezpečujú rovnakú kvalitu. Tvoj iPhone bude opäť plne funkčný tak, ako bol vyrobený. Nechaj si opraviť displej svojho iPhonu v m:zone so zárukou originality.
  • Bez zdĺhavého čakania Tvoj iPhone opravime už do 12 hodín a ty si môžeš užívať.
  • Záruka originality My ti zaručíme, že tvoj iPhone dostane rovnaký displej.
  • Dlhoročné skúsenosti Máme kvalifikovaný tím servisných technikov ktorý rozumie Apple.
Servisné služby za polovicu
Zvýhodnená servisná hodina
Postaráme sa o tvoj nový Mac a ty ušetríš.
Získaj pri kúpe nového počítača Mac servisné služby za polovicu* a ty sa môžeš venovať činnostiam, ktoré sú dôležitejšie.
*podmienkou získania zvýhodnenej ceny je zakúpenie spolu s novým počítačom Mac. Služba je platná 1 rok od kúpy.
  • Inštalácia Nainštalujeme pre teba programy potrebné na tvoju prácu. (software nie je súčasťou)
  • Čistenie Vyčistíme tvoj Mac od prachu a nečistôt každodenného používania.
  • Servisná podpora Náš kvalifikovaný tím servisných technikov je ti k dispozícii.
iPad. Spojenie produktivity a jednoduchosti. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií