Neprihlásený zákazník
Pozri si naše garancie a otváracie hodiny počas vianočných sviatkov.

Quad Lock
Bike Kit iPhone 7/8

Sada na bicykel pre iPhone 7/8
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Využi svoj iPhone 8/7 naplno aj pri bicyklovaní so sadou Quad Lock Bike Kit. Bike Kit je kompletná montážna sada držiaku, púzdra a vodeodolného púzdra určená pre iPhone 8/7 na upevnenie na bicykel, motorku či iný povrch v tvare trubky veľkosti 25-40 mm. Viac informácií
69,90 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Bike Kit iPhone 7/8

Quad Lock je jedinečný montážny systém držiakov, ktorý prepojí telefón s tvojím aktívnym životným štýlom. Vďaka bezpečnému uchyteniu telefónu na riadidlá bicykla, môžeš používať telefón pri športových aktivitách ako športový tracker, alebo GPS navigáciu. Inovatívny systém zámku Twist Lock and Go, ktorý je použitý v kryte aj v jednotlivých držiakoch umožňuje rýchle uchytenie telefónu. Vďaka dvojitému bezpečnostnému systému Dual Stage Lock budeš mať istotu, že je telefón vždy bezpečne pripevnený aj bez použitia nepraktických obalov, z ktorých sa telefón horšie vyberá. Pri používaní krytu Quad Lock Case bude telefón chránený aj pri bežných činnostiach a prenášaní telefónu. Ide o najľahší, najpevnejší a najbezpečnejší systém držiakov na trhu. Držiak Quad Lock Bike namontuješ behom pár sekúnd pomocou jednoduchých montážnych o-krúžkov (v balení), pre dlhodobejšie použitie môže byť držiak zabezpečený doťahovacími páskami (v balení). Pri nepriaznivom počasí bude tvoj iPhone 7/8 chrániť pre vodou a dažďom Quad Lock Poncho, vodeodolný obal, ktorý nasadíš na Quad Lock Case. Je vyrobený z priehľadného materiálu TPU, ktorý dodá ochranu telefónu za zlého počasia a chráni všetky časti telefónu pred vodou a prachom. Vďaka mäkkému materiálu môžeš telefón pohodlne ovládať.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

  • sada držiaku, puzdra a vodeodolného puzdra pre iPhone 7/8
  • určené pre uchytenie na riadidlá bicykla alebo motorky s rozmerom 25-40 mm
  • inovatívny systém zámku Twist Lock and Go
  • bezpečnostný systém Dual Stage Lock
  • kryt Quad Lock Case
  • jednoduchá montáž, praktické odopínanie púzdra z držiaku
  • vodeodolný kryt pre Quad Lock Case, chráni pred vodou a dažďom

Obsah balenia

  • puzdro pre iPhone 7/8 QuadLock Case, vodeodolný kryt QuadLock Poncho, QuadLock Bike Mount, inštalačná sada (2 ks malých a 2 ks veľkých montážnych krúžkov a 2 ks zabezpečovacie uťahovacie pásky)

Video

Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
Pre každý typ biznisu sa nájde iPhone. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií