Neprihlásený zákazník
Získavaj novinky a akciové ponuky >

Invoxia
GPS Bike Tracker

GPS tracker s alarmom pre bicykle
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Alarm na bicykel od Invoxia ťa upozorní na akýkoľvek pohyb vtvojho bicykla notifikáciou na tvojom smartphone v reálnom čase. Je totiž naviac vybavený spoľahlivým GPS lokátorom a aplikáciou vyladenou priamo na mieru cyklistom.
Viac informácií
149,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

GPS Bike Tracker

Úplne geniálny je vzhľad lokátora, v odrazke na sedlovke by nikto GPS tracker nehľadal. Nemusíš nič zložito maskovať a keď už dôjde ku krádeži, zlodeja ani nenapadne tracker odstraňovať, čo ti významne zvyšuje šancu na dohľadanie tvojho bicykla. Súčasťou Invoxia Bike Trackeru je predplatné služieb v sieti Sigfox na 3 roky zadarmo. Bez potreby mobilnej siete, po spárovaní s aplikáciou sa vďaka citlivému akcelerometru spoľahlivo dozvieš všetky informácie o polohe tvojho bicykla. Bike Tracker stačí vložiť do odrazky a primontovať k sedlovke. V prípade podozrivého pohybu bicykla (zmena miesta, náklon), ktorý nasleduje po aspoň 5 minútach pokoja, budeš okamžite informovaný notifikáciou v mobile. Jazda na bicykli je o slobode pohybu, nech si v meste alebo napríklad na strmých svahoch. Aj na to Invoxia myslí, a preto je Bike Tracker vybavený vodotesnou úpravou, ktorá zvládne aj poriadny lejak. K Invoxii nemusíš zháňať SIM kartu a platiť dáta navyše, pretože celý systém funguje v nízkonapäťovej sieti Sigfox (s poistkou vo forme siete Lora). Okrem spoľahlivého signálu a neobmedzenej vzdialenosti sa k tejto technológii spája aj minimálny nárok zariadení na spotrebu energie. Sigfox ponúka plné pokrytie v Českej republike a na Slovensku. Informácie o pokrytí v ďalších krajinách nájdeš na stránkach poskytovateľa. Takže Bike Tracker môžeš začať používať hneď po vybalení bez ďalších nákladov a komplikácií po celé 3 roky. Po vypršaní tejto doby si prostredníctvom aplikácie môžeš predplatiť službu za iba 9,99 € ročne (cca 0,83 € mesačne). V kľude môžeš byť aj ohľadom batérie, ktorá má oproti iným lokátorom neporovnateľne dlhšiu výdrž - až 3 mesiace v závislosti od použitia a aktivite. Do stavu plného nabitia sa Bike Tracker dostane za 90 minút cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia. Na výmenu rozhodne nezabudneš, pretože Bike Tracker sa o dobitie batérie prihlási sám na tvojom telefóne pri poklese kapacity pod 20%. V súvislosti s údržbou a montážou narazíš na ďalší bezpečnostný prvok - tvarované skrutky, pre ich povolenie potrebuješ neštandardný imbus. Invoxia GPS tracker je možné z odrazky pohodlne vybrať a súčasťou balenia trackeru je aj systém na uchytenie na obojok. Takže v čase, keď nejazdíš na bicykli môžeš ľahko trackerom vybaviť svojho zvieracieho miláčika, pretože Invoxia aplikácia je pripravená aj na sledovanie psa alebo mačky.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • IoT GPS lokátor s upozornením na pohyb kolesa
 • bez obmedzenia vzdialenosti v závislosti na pokrytí
 • prevádzka v sieti Sigfox na 3 roky zadarmo
 • funkcia upozornenia na pohyb a náklon v reálnom čase
 • upozornenie na polohu pri pohybe každých 5 minút (v závislosti od nastavenia, sieti a pokrytia)
 • v dosahu Bluetooth (20 m) znázornenie vzdialenosti lokátora v metroch
 • využíva zabezpečený komunikačný kanál
 • dizajn v podobe odrazky
 • výdrž na jedno nabitie 14 dní až 3 mesiace podľa využitia
 • LED indikátor stavu nabitia batérie (blikajúce 1, 2 alebo 3 diódy zodpovedajú 0%, 50% a 75% kapacity; dióda svieti - plne nabité)
 • certifikovaná vodotesnosť do 1m (krytie IP67)
 • nabíjanie dobíjacej batérie cez micro USB kábel (súčasťou balenia) trvá približne 60 - 90 minút
 • funkcia GeoFence - upozornenie po prekročení vymedzenej zóny
 • bezpečnostné tvarované hlavy skrutiek

Rozmery

 • hmotnosť 50 g

Obsah balenia

 • GPS tracker, odrazka na sedlovku bicykla, hviezdicový imbus, Nabíjací kábel micro USB - USB, stručný návod, Pútka pre uchytenie k obojku
Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií