0

DJI
Spark Meadow Green

Inteligentný drone s kamerou
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali


DJI Spark, mini drone, ponúka všetky technológie s podpisom DJI, čo ti umožní zachytiť každý moment, ktorý ťa inšpiruje. Vďaka inteligentným možnostiam riadenia letu, mechanickému závesu a fotoaparátu s neuveriteľnou kvalitou obrazu ti Spark umožní posunúť tvoje kreatívne Viac informácií

Biela Modrá Zelená Červená Žltá
499,00 € 599,00 € zľava 17% Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Mohlo by vás zaujímaťSpark Meadow Green

hranice na vyššiu úroveň. DJI Spark s rýchlym štartom vzlietne sám z tvojej ruky tým, že ťa rozpozná s FaceAware. Vzlietne a bude s vznášať na mieste, a to v sekunde po jeho spustení. DJI Spark s letovým časom 16 minút a inteligentným ovládaním naplno uspokojí potreby aj náročnejších uživateľov. Odfoť úžasné fotografie jednoducho s použitím gest rúk, bez použitia diaľkového ovládača alebo smartphone. Vytvor si letecké zábery ako filmový kameraman so zopár klikmi s inteligentnými leteckými módmi a intuitívnym ovládaním. Edituj a zdieľaj s DJI GO 4 aplikáciou, ktorá obsahuje editovacie šablóny a rad filtrov. Nechaj Spark spraviť profesionálne zábery za teba. Funkcia QuickShot ti pomôže natočiť perfektné filmové zábery jedným kliknutím. V TapFly móde klikneš na displej smartphone a Spark s použitím vision technológie letí tým smerom, kam si klikol s aktívnými senzormi pre vyhýbanie sa prekážkam. Nasleduj objekt s ActiveTrack, ktorý rozpoznáva objekty rôznych tvarov a veľkostí a potom ich Spark nasleduje. Spark sa ovláda aj gestami. Dokážeš tak odfotiť selfie jednoduchým pohybom ruky. Ovládaj ho aj pohybom dlane. Spark dokáže sledovať pohyb ruky a dokonca aj vzlietnúť, alebo na ňu pristáť. Spark pomocou dvojosého mechanického stabilizátora a technológie UltraSmooth zredukuje trasenie záberu a obraz zostabilizuje. Všetky fotografie zhotovené prostredníctvom Sparku sú ostré so živými farbami. Širokouhlá kamera má svetelnosť f/2.6 a ohniskovú vzdialenosť 25mm. Zaznamenaj viac detailov, malá a kompaktná kamera obsahuje 1/2.3“ CMOS senzor, ktorý ti dovolí zhotoviť videá vo FullHD 1080p a fotografie v rozlíšení 12Mpx. Väčšie pixely majú za následok väčšiu citlivosť na svetlo a zaznamenajú obraz precíznejšie. Vďaka svojej aerodynamike, ľahkej váhe a designu, dokáže Spark lietať s minimálnym odporom vzduchu. Výkonný pohon umožňuje kvadrikoptére lietať stabilne v režime sport vo vetroch dosahujúcich až 50km/h. Pokročilá kontrola letu znamená že lietanie so Sparkom je intuitívne a zábavné. Inovatívna technológia HD Wi-Fi povoľuje prenos videa o veľkosti 720p v reálnom čase a dokáže preniesť signál až do vzdialenosti 2km.

Na Slovensku nie je legálny spôsob ako filmovať s dronom ako hobby. Je dovolené lietať s dronom ako hobby ale bez kamery. V okamihu pripojenia kamery na bezpilotné lietadlo nastupuje podmienka definovanáMinisterstvom obrany SR v § 64 zákona NR SR 215/2004 Z.z. o ochrane utajovaných skutočností a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Nie je možné uvažovať o prevádzke pre prípady: "bez záznamu", "nekomerčné účely", "sledovanie priestoru pred lietadlom za účelom navigácie" a obdobné. Preto, pre akékoľvek bezpilotné lietadlo, ktoré splní podmienku uvedenú v § 64 musí jeho prevádzkovateľ získať všetky povolenia, súhlasy, ktoré zákon/zákony predpokladajú. Základné informácie sú uvedené na stránke dopravného úradu: http://letectvo.nsat.sk/letova-prevadzka/lietadla-sposobile-lietat-bez-pilota/ , kde je aj uvedené ako postupovať pri získavaní povolenia na vykonávanie leteckých prác. Jedno z povolení je aj povolenie na vykonávanie leteckých prác v súlade s §44 zákona č. 143/1998 Z.z. o civilnom letectve (letecký zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov nie je možné vydať pre fyzickú osobu. 

Špecifikácia produktu

Doporučujeme pre

Technické parametre

 • maximálna rýchlosť 50km/h v režime šport
 • letový čas: 16 minút
 • satelitné systémy GPS/GLONASS
 • fotoaparát/kamera: 12 Mpx
 • video FHD 1920 x 1080 30fps
 • slot pre micro-SDHC/SDXC kartu do 64GB, Class 10
 • dosah ovládania do 2 km v otvorenom priestranstve
 • ovádanie: bez displeja (je potrebné vložiť smartphone)
 • batéria 1480mAh (dron), 2970 mAh (ovládač)

Kompatibilita

 • iOS 9 a novší, Android 4.1.2 a novší

Rozmery

 • rozmery: 143mmx143mmx55mm
 • hmotnosť: 300g

Obsah balenia

 • DJI Spark, nabíjačka, batéria, nabíjací kábel, vrtule, prepravný box

Video

Príslušenstvo a doplnky


Načítavam príbuzné produkty

Nenašli ste čo ste hľadali?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií