Neprihlásený zákazník
Otvorili sme celkom novú predajňu!

DJI
Spark Alpine White

Inteligentný drone s kamerou
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
DJI Spark, mini drone, ponúka všetky technológie s podpisom DJI, čo ti umožní zachytiť každý moment, ktorý ťa inšpiruje. Vďaka inteligentným možnostiam riadenia letu, mechanickému závesu a fotoaparátu s neuveriteľnou kvalitou obrazu ti Spark umožní posunúť tvoje kreatívne Viac informácií
499,00 € 599,00 € zľava 17% Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Spark Alpine White

hranice na vyššiu úroveň. DJI Spark s rýchlym štartom vzlietne sám z tvojej ruky tým, že ťa rozpozná s FaceAware. Vzlietne a bude s vznášať na mieste, a to v sekunde po jeho spustení. DJI Spark s letovým časom 16 minút a inteligentným ovládaním naplno uspokojí potreby aj náročnejších uživateľov. Odfoť úžasné fotografie jednoducho s použitím gest rúk, bez použitia diaľkového ovládača alebo smartphone. Vytvor si letecké zábery ako filmový kameraman so zopár klikmi s inteligentnými leteckými módmi a intuitívnym ovládaním. Edituj a zdieľaj s DJI GO 4 aplikáciou, ktorá obsahuje editovacie šablóny a rad filtrov. Nechaj Spark spraviť profesionálne zábery za teba. Funkcia QuickShot ti pomôže natočiť perfektné filmové zábery jedným kliknutím. V TapFly móde klikneš na displej smartphone a Spark s použitím vision technológie letí tým smerom, kam si klikol s aktívnými senzormi pre vyhýbanie sa prekážkam. Nasleduj objekt s ActiveTrack, ktorý rozpoznáva objekty rôznych tvarov a veľkostí a potom ich Spark nasleduje. Spark sa ovláda aj gestami. Dokážeš tak odfotiť selfie jednoduchým pohybom ruky. Ovládaj ho aj pohybom dlane. Spark dokáže sledovať pohyb ruky a dokonca aj vzlietnúť, alebo na ňu pristáť. Spark pomocou dvojosého mechanického stabilizátora a technológie UltraSmooth zredukuje trasenie záberu a obraz zostabilizuje. Všetky fotografie zhotovené prostredníctvom Sparku sú ostré so živými farbami. Širokouhlá kamera má svetelnosť f/2.6 a ohniskovú vzdialenosť 25mm. Zaznamenaj viac detailov, malá a kompaktná kamera obsahuje 1/2.3“ CMOS senzor, ktorý ti dovolí zhotoviť videá vo FullHD 1080p a fotografie v rozlíšení 12Mpx. Väčšie pixely majú za následok väčšiu citlivosť na svetlo a zaznamenajú obraz precíznejšie. Vďaka svojej aerodynamike, ľahkej váhe a designu, dokáže Spark lietať s minimálnym odporom vzduchu. Výkonný pohon umožňuje kvadrikoptére lietať stabilne v režime sport vo vetroch dosahujúcich až 50km/h. Pokročilá kontrola letu znamená že lietanie so Sparkom je intuitívne a zábavné. Inovatívna technológia HD Wi-Fi povoľuje prenos videa o veľkosti 720p v reálnom čase a dokáže preniesť signál až do vzdialenosti 2km.

Na Slovensku nie je legálny spôsob ako filmovať s dronom ako hobby. Je dovolené lietať s dronom ako hobby ale bez kamery. V okamihu pripojenia kamery na bezpilotné lietadlo nastupuje podmienka definovanáMinisterstvom obrany SR v § 64 zákona NR SR 215/2004 Z.z. o ochrane utajovaných skutočností a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Nie je možné uvažovať o prevádzke pre prípady: "bez záznamu", "nekomerčné účely", "sledovanie priestoru pred lietadlom za účelom navigácie" a obdobné. Preto, pre akékoľvek bezpilotné lietadlo, ktoré splní podmienku uvedenú v § 64 musí jeho prevádzkovateľ získať všetky povolenia, súhlasy, ktoré zákon/zákony predpokladajú. Základné informácie sú uvedené na stránke dopravného úradu: http://letectvo.nsat.sk/letova-prevadzka/lietadla-sposobile-lietat-bez-pilota/ , kde je aj uvedené ako postupovať pri získavaní povolenia na vykonávanie leteckých prác. Jedno z povolení je aj povolenie na vykonávanie leteckých prác v súlade s §44 zákona č. 143/1998 Z.z. o civilnom letectve (letecký zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov nie je možné vydať pre fyzickú osobu. 

Špecifikácia produktu

Doporučujeme pre

Technické parametre

 • maximálna rýchlosť 50km/h v režime šport
 • letový čas: 16 minút
 • satelitné systémy GPS/GLONASS
 • fotoaparát/kamera: 12 Mpx
 • video FHD 1920 x 1080 30fps
 • slot pre micro-SDHC/SDXC kartu do 64GB, Class 10
 • dosah ovládania do 2 km v otvorenom priestranstve
 • ovádanie: bez displeja (je potrebné vložiť smartphone)
 • batéria 1480mAh (dron), 2970 mAh (ovládač)

Kompatibilita

 • iOS 9 a novší, Android 4.1.2 a novší

Rozmery

 • rozmery: 143mmx143mmx55mm
 • hmotnosť: 300g

Obsah balenia

 • DJI Spark, nabíjačka, batéria, nabíjací kábel, vrtule, prepravný box

Video

Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
Pre každý typ biznisu sa nájde iPhone. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií