Neprihlásený zákazník
Mac pre študenta so zľavou až 10%.

DJI
Goggles RE Racing Edition

FPV okuliare pre lietanie s DJI drone
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Goggles RE Racing Edition značky DJI sú pohodlné okuliare určené pre bezproblémové lietanie s DJI FPV (First Person View). Kombinujú dvojicu veľkých obrazoviek s vysokou kvalitou, bezdrôtové pripojenie s dlhým dosahom, nízke oneskorenie a priame ovládanie pre snímanie fotografií a videí. ... Viac informácií
599,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Goggles RE Racing Edition

DJI Goggles Racing Edition RE sú vybavené prepracovaným kovovým matným čiernym šiltom a čelenkou v kombinácii s čalúnením pokrytým vysoko kvalitnou červenou kožou. Jednoducho navrhnuté pre preteky. Lietaj a snímaj plynulé čisté video a zaži vrušenie počas letu so svojim dronom a Goggle RE. Okrej funkcií DJI Goggles, DJI Goggles RE podporuje Sphere Pano zobrazenie a prehrávanie lokálnych videí, ktoré ponúkajú zdokonalený zážitok z FPV. DJI Goggles poskytnú video FPV s maximálnou rýchlosťou, stabilitou a prehľadnosťou. Modul prenosu videa OcuSync ponúka dvojstupňový digitálny prenos videa s 2,4 a 5,8 GHz s latenciou až 50 ms a maximálnym rozsahom ovládania až 7 km. Je vybavený množstvom výkonných funkcií, ako napríklad vysielanie 1280 x 960 HD a automatické vysielanie frekvenčného skreslenia (FHSS). Tvoje pohyby hlavy riadia naklonenie dronu, ako aj naklonenie kamery v režime sledovania pohybu hlavy, ako pri diaľkových ovládačoch. Všetko, čo stačí urobiť, je otočiť hlavu doľava alebo doprava a Mavic bude lietať podľa tvojich pohybov. V režime Tracking Head Gimbal sa bude pohybovať len Gimbal bez ovplyvňovania dronu. Zabav sa v režime s fixným krídlom. V tomto režime sa dron neotáča doľava ani doprava, ale namiesto toho letí dopredu s dostatočným rotačným pohybom na realistickú letovú simuláciu. V kombinácii s režimom sledovania hlavy môžeš použiť svoju hlavu na riadenie dronu pre plný letový zážitok.  Vďaka pokročilým technológiám a funkciám, ako aj externým modulom, ktoré vyhovujú rôznym nastaveniam, dosiahneš s DJI Goggles RE plnohodnotné dronové preteky, ktoré sú jedinečné. DJI OcuSync Camera kompatibilná s DJI Goggles RE využíva obrazový snímač s pomerom 1/3 ", ktorý poskytuje oveľa väčší obrazový prenos než väčšina analógových okuliarov FPV. Používa tiež globálnu uzávierku, čo výrazne znižuje efekt rolovacej závierky spôsobenej vysokofrekvenčnými vibráciami. Tiež jeho 148 ° FOV s objektívom s nízkym skreslením poskytuje široký, ale prirodzene vyzerajúci pohľad na fotoaparát. S takouto pokročilou kamerou môžeš riadiť presný let a dokonca zaznamenať celý let pre analýzu alebo zdieľanie. Prístup k nastaveniam nastavenia letu, gimbalu riadeniu a presným letovým údajom sú potrebné pre efektívne preteky drone. DJI Goggles RE ponúka všetky a mnohé ďalšie. Kompatibilné so sériou Mavic, Spark, Phantom 4 a Inspire 2, DJI Goggles RE má všetky skvelé vlastnosti DJI Goggles, vrátane plného ovládania a nastavenia letu, dvoch obrazoviek s vysokým rozlíšením, Head-Tracking a ďalších. DJI Goggles RE prehráva videá v rôznych formátoch vrátane MP4, MOV a MKV, takže máš ešte viac spôsobov, ako zažiť úžasné predstavenie. Môžeš si pozrieť aj panoramatické panorámy s rozmermi 360 stupňov.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • FPV okuliare pre DJI drone
 • veľkosť displeja: 5" x 2"
 • rozlíšenie displeja: 3840 x 1080 (jeden displej 1920 x 1080)
 • vkon vysielača (EIRP) 2,4 GHz: 25,5 dBm (FCC); 18,5 dBm (CE); 19 dBm (SRRC), 5,8 GHz: 25,5 dBm (FCC); 12,5 dBm (CE); 18,5 dBm (SRRC)
 • Live View Modes: 1080p30, 720p60, 720p30
 • Video formát MP4 (H.264)
 • Podporované formáty prehrávania videa MP4, MOV, MKV (Video formát: H264; Audio formát: AAC-LC, AAC-HE, AC-3, DTS, MP3)
 • Kapacita batérie: 9440 mAh
 • Rozsah prevádzkovej teploty 32 ° až 104 ° F (0 ° až 40 ° C)
 • Vstupná nabíjanie: 100-240 VAC, 50/60 Hz, 0,5 A

Rozmery

 • rozmery okuliare: 195 x 155 x 110mm
 • rozmery zloženej čelenky: 255 x 205 x 92mm
 • hmotnosť okuliare: 502g
 • hmotnosť čelenka: 500g

Obsah balenia

 • DJI Goggles RE, nabíjačka, Wire Clp, 2x Pagoda antena (SMA rozhranie), Reversed SMA konektor, micro USB kábel, HDMI kábel, čistiaca handrička

Video

Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
iPad. Spojenie produktivity a jednoduchosti. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií