Neprihlásený zákazník
Jednoducho zaplať starým za nový >

Zľavy pre verných klientov

V rámci zlepšovania našich služieb a starostlivosti o zákazníkov prinášame pre všetkých, ktorí opakovanie nakúpia ľubovoľné produkty z našho sortimentu prémiové vernostné zľavy. Ceníme si vašu dôveru, odporúčania a referencie.

Zľava TOP klient

Každého registrovaného zákazníka, ktorý v jednom roku nakúpi viackrát, alebo jednorázovo a fyzicky odobiere tovar v hodnote nad 1.900,-€ odmeníme nastavením bonusovej zľavy TOP klient vo výške 2%. Poskytnutá zľava sa okamžite po jej pridelení objaví pri vašom prihlásení. Všetky ceny produktov z našej ponuky budú zobrazené so zníženou cenou (o výšku zľavy).

Zľava VIP klient

Pri nákupe a fyzickom odbere v jednom roku nad 4.500,-€ získate od nás zľavu VIP klient vo výške 3% z ceny nákupu. Opätovne po prihlásení sa, budú ceny produktov znížené o výšku zľavy.

Špeciálne B2B zľavy

Ak plánujete nákup väčšieho množstva produktov (napríklad iPod, iPhone, USB kľúče, alebo počítače ako darček, alebo odmenu pre vašich partnerov, alebo zamestancov, prípadne ako výhry do súťaží), prípadne plánujte inováciu počítačov pre vašu spoločnosť napíšte nám Pripravíme vám návrh dodávky so špeciálnymi cenovými podmienkami, podľa hodnoty nákupu a počtu kusov.

Zľavy pre študentov, učiteľov a školy

Oplatí sa nakupovať, ušetríte

Vaše nákupy, ktoré ste uskutočnili v priebehu tohoto roku do spustenia nových stránok budú započítané. Uvedené zľavy platia pre nákupy uskutočnené prostredníctvom stránok a online objednávok.

Podmienky poskytovania

Poskytnuté zľavy sa nevzťahujú na tovar, ktorý je na stránach označený a zaradený v kategórii AKCIE. Rovnako pod zľavy nespadá tovar, ktorý sa nachádza v ponuke Výpredaj. Akékoľvek typy zliav nie je možné medzi sebou kombinovať (napríklad študentská + top klient a podobne). Vždy platí len jedna výška zľavy (tá najvyššia).

Zľavy sú poskytované len pri plnej a pravdivej registrácii (uvedenie všetkych údajov vyžadovaných pri registrácii). Prevádzkovateľ stránok si vyhradzuje právo odmietnúť udelenie zľavy pri nedodržaní obchodných podmienok. Nárok na zľavu vzníka len pri skutočnom odbere tovaru (jeho zaplatením). Nárok na spätne uznanú zľavu nie je možný.

Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií