Neprihlásený zákazník
Máš otázky? Všetky dôležité informácie nájdeš tu.

O spoločnosti

Spoločnosť m:zone s.r.o. je popredným predajcom na slovenskom trhu značky Apple a technologických riešení pre reklamné agentúry, kreatívne, grafické a reprografické štúdiá, vydavateľstvá, dizajnérov, architektov ako aj komplexných dodávok pre malé a veľké podnikové riešenia. Aktuálne prevádzkuje tri exkluzívne predajne šo štatútom Apple Premium Reseller v nákupných centrách Eurovea, Aupark v Bratislave a Aupark v Žiline, internetový online obchod www.mzone.sk a servisné strediská pre poskytovanie komplexných servisných službieb pre Apple zariadenia.

História

Dátum vzniku spoločnosti je 11. september 1996. Dlhoročná práca a úsilie priniesli spoločnosti rast na trhu a stabilizovali jej pozíciu na úrovni popredného dodávateľa produktov Apple a technologických riešení na tejto platforme. Spoločnosť začínala s dvoma pracovníkmi. Dnes jej profesionálny tím tvorí 21 interných pracovníkov a viac ako desiatka externých subdodávateľov. V roku 2007 bola otvorená prvá maloobchodná predajňa so štatútom Apple Premium Reseller (APR). O tri roky neskor pribudla ďalšia, doteraz najväčšia predajňa APR na Slovensku s predajnou plochou o rozlohe viac ako 100 m2. Prvý internetový MacSystem online obchod bol spustený v roku 2004. Do dnešného dňa boli stránky aktualizované so zmenou dizajnu a funkčnosti niekoľko krát. Na trh bolo dodané od vzniku spoločnosti m:zone viac ako 10 tisíc počítačov Apple a približne rovnaké množstvo najpopulárnejšieho mp3 prehrávača iPod. MacSystem spol s r.o. predstavil v roku 2009 novú obchodnú značku m:zone, ktorá dnes identifikuje predajne APR ako aj internetový online obchod a stránky spoločnosti. Spoľahlivosť, odborné zázemie a profesionalitu dnes oceňujú tisíce verných zákazníkov a stovky partnerov.

Činnosti a služby

  • Prevádzka autorizovaných maloobchodných predajní Apple Premium Reseller Aupark, Eurovea, Aupark Žilina
  • Online predaj a prevádzka stránok www.mzone.sk
  • Komplexné servisné služby pre jednotlivcov a firmy
  • 2 servisné strediská pre poskytovanie servisných služieb
  • Outsourcing dodávaných riešení na platforme macOS
  • Veľkoobchod pre nákup tovaru určeného na ďalší predaj
  • Školenia pre produkty Apple
  • Odborné konzultácie a poradenstvo
  • Finančné služby (nákup na leasing a splátky)
  • Dodávky integrovaných systémových riešení

Maloobchodné predajňe

Zvyšovanie kvality služieb a posun bližšie ku zákazníkovi boli základom pre otvorenie nových maloobchodných predajní. Dňa 27. marca 2007 bola otvorená prvá predajňa v nákupnom centre Aupark, Bratislava. Za obdobie od otvorenia získala množstvo nových zákazníkov a priniesla svet značky Apple nie len pre nadšencov a profesionálnych uživateľov. Veľký záujem, čoraz väčšia znalosť značky a nakoniec aj produkty smerované pre bežných uživateľov podporili otvorenie druhej predajne APR.. V novej Bratislavskej štvrti Eurovea sme otvorili dňa 26. marca 2010 doteraz najväčšiu predajňu na Slovensku. Predajne sú otvorené 7 dní v týždni. Profesionálny tím certifikovaných predajcov sa stará o pohodlné nakupovanie s vysokou úrovňou služieb.

Online predaj

Prostredníctvom www stránok prinášame náš sortiment produktov pre každého kdo hľadá bezpečný, kvalitný a seriózny nákup. Prehľadne spracovaná koncepcia stránok a ich vysoké grafické spracovanie odlišuje úroveň ponuky a predaja od iných podobne orientovaných online obchodov. Tísice registrovaných uživateľov a obrovské množtsvo uskutočnených dodávok (viac ako 5 tisic ročne) je prejavom dôvery o ktorú sa neustále snažíme. Stránky m:zone.sk sú pravidelne aktualizované o nové produkty, tak aby ich ponuka nebola v obrovskom objeme, ale v kvalite vybraných a dodávanych produktov.

Veľkoobchodný predaj

Pre partnerov, ktorí nakupujú pre svojich zákazníkov poskytujeme zvýhodnené ceny (podmienok je ďalší predaj). Rozsah poskytovaných veľkoobchodných zliav je závislý od objemu odobratého tovaru a jednotlivých typov produktov (od jednorázového odberu až po pravidelné dodávky). Medzi výhody nákupu patria rýchla doba dodania (viac ako polovica tovaru na sklade), doručenie až na miesto určenia, vlastné servisné stredisko v prípade reklamácie, ale aj komplexného servisu. Dodávame produkty značiek Apple, LaCie, Epico, Tucano, DJI, Belkin, Elgato a mnohé ďalšie. Ak hľadáte partnera pre váš obchod, alebo sa chcete stať našim partnerom napíšte nám

Outsourcing

Nové požiadavky klientov sú už dnes aktuálnou ponukou služieb v oblasti starostlivosti o celú prevádzku IT infraštrutúry v takej miere aby sa klienti mohli sústrediť na svoju hlavnú oblasť podnikania. Vďaka konzultačným službám a získaným informáciám vieme pripraviť ponuky tak aby zákazník našiel orientáciu v možnostiach a zvolil si optimálny model riešenia vrátane financovania celej investície, alebo technologickej inovácie už existujúcej štruktúry. Ušetríme čas a výdavky spojené s prevádzkou a celým obstaraním. Pri plánovaní budúcich rozpočtov budete o o pár kroko vpred ako vaša konkurencia.

S dôverou sa obráťte na nás s vašimi predstavami a požiadavkami na všetko čo vás zaujíma, veľmi radi si vás vypočujeme a pripravíme pre vás odpovede a riešenie na mieru. V prípade vašich otázok, objednávok, konzultácií, technickej podpory, servisných zásahov využite naše kontaktné adresy, telefónne čísla a emaily.

Máš otázky? Všetky dôležité informácie nájdeš tu. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií