0

Apple
Mac Pro 8-Core 3.0GHz Intel Xeon

Profesionálny výkon bez kompromisov.
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali


K tomuto produktu navyše dostávate
GO 2 v hodnote 34,99 € ako darček od nás úplne zadarmo.

Nový Mac Pro podáva vo všetkých kategóriách špičkový výkon. Dva grafické procesory triedy pracovných staníc dopĺňa flashové úložisko na PCIe zbernici, vysokovýkonný Thunderbolt 2, Xeon procesory novej generácie, ultrarýchla pamäť a podpora 4K videa. Viac informácií

Navolená konfigurácia
 • 3.0GHz 8-core with 25MB of L3 cache
 • 16GB (4x4GB) of 1866MHz DDR3 ECC
 • 256GB PCIe Flash Storage
 • Bez klávesnice
 • Bez myš a Magic trackpad
4599,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Vyberte si komponenty


Procesor pre Mac Pro
Procesor pre Mac Pro

Mac Pro je poháňaný najnovšími procesormi Intel Xeon E5. Vyberte si až 12 procesorových jadier a až 30 MB zdieľanej L3 cache na jedinom čipe.

Pamäť RAM pre Mac Pro
Pamäť RAM pre Mac Pro

Mac Pro podporuje až 64GB rýchlej DDR3 1866 MHz ECC pamäte. Vyberte si viac pamäte pre zlepšenie celkového výkonu systému.

Storage pre Mac Pro
Storage pre Mac Pro

Mac Pro je dodávaný s ultrarýchlym PCIe dátovým úložiskom až 10 krát rýchlejším ako 7200 rpm SATA disk.

Klávesnice
Klávesnice

Magic Keyboard spája elegantný nový dizajn s integrovanou dobíjacou batériou a zdokonalenými klávesmi

Myš a Magic Trackpad
Myš a Magic Trackpad

Apple Magic Mouse 2, alebo Magic Trackpad 2? Vyber si, alebo si môžeš zvoliť oboje.


Mac Pro 8-Core 3.0GHz Intel Xeon

Navolená konfigurácia

 • 3.0GHz 8-core with 25MB of L3 cache
 • 16GB (4x4GB) of 1866MHz DDR3 ECC
 • 256GB PCIe Flash Storage
 • Bez klávesnice
 • Bez myš a Magic trackpad
4599,00 €
Skladové zásoby: overiť

Popis produktu

Základom drvivého výpočtového výkonu nového Macu Pro je Intel Xeon E5 procesor novej generácie s  6, 8 alebo 12 procesorovými jadrami na jedinom čipe. Až 30 MB vyrovnávacia L3 pamäť, 40 GB/s PCI Express zbernica tretej generácie a 256-bitové inštrukcie pre spracovanie desatinných hodnôt sú zárukou nevyčerpateľnej rýchlosti. Každý komponent v novom Macu Pro je optimalizovaný pre maximálny výkon. Má štvorkanálový radič DDR3 pamäte s 1 866 MHz výkonom, ktorý podporuje až 64 GB pamäte a má priepustnosť až 60 GB/s, takže bleskovo zvládneš aj tie najnáročnejšie úlohy. A keďže ide o ECC pamäť, rendrovanie, export videa ani simulácie nebudú prerušované prechodnými chybami pamäte. Výpočtový výkon profesionálnych počítačov sa tradične opieral najmä o centrálny procesor (CPU). Avšak ako dramaticky rástol výkon grafických procesorov (GPU), vývojári softvéru začali tento výkon využívať aj vo svojich aplikáciách. Pri novom Macu Pro sme mysleli dopredu a vytvorili sme ešte výkonnejšiu architektúru grafických procesorov. Stavili sme na najmodernejší grafický procesor triedy AMD FirePro pracovných staníc, vlastne rovno dva. A každý z nich má 6 GB vyhradenej pamäte VRAM a až 2 048 stream procesorov. S takýmto výkonom nebudeš mať problém plynule strihať 4K video a zároveň vykresľovať efekty na pozadí – a pritom budeš mať dostatok kapacity na pripojenie až troch displejov s vysokým 4K rozlíšením. Je flashové úložisko, a potom flashové úložisko ďalšej generácie na PCIe zbernici. Toto je až 2,4 krát rýchlejšie ako najrýchlejší SATA SSD disk a až 10-krát rýchlejšie ako SATA pevný disk s 7 200 otáčkami za minútu. Väčšina flashových úložných systémov sa pripája cez SATA zbernice pre pevné disky s nižším počtom otáčok. My sme navrhli nový Mac Pro tak, aby využíval technológiu flashového radiča PCIe zbernice a poskytoval výkon najrýchlejších SSD diskov v stolných počítačoch. Získaš tak až 1 TB na štart, spúšťanie aplikácií a obrovské súbory sa ti otvoria doslova bleskovo.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • grafika: dve graifkcé karty AMD FirePro D700, každý s 6GB GDDR VRAM pamäťou (2048 stream procesorov, 384 bitová širka zbernice, priepustnosť 264GB/s.)
 • podpora pripojenia: 3x displej 5K, 6x displejov Thunderbolt
 • pripojenia: minikonektor pre kombinovaný optický digitálny zvuk, minikonektor pre slúchadlá, vstavaný reproduktor, HDMI port s podporou pre viackanálový výstup zvuku (1.4 UltraHD), 4 rýchle porty USB 3.0, 6 portov Thunderbolt 2, 2 porty Gigabit Ethernet
 • bezdrôtové technológie: Bluetooth 4.0, AirPort WiFi 802.11ac (komaptibilta IEEE 802.11 a/b/g/n)
 • dodávaný softvérmacOS Sierra (zahŕňa iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Mapy, iBooks, Safari, Mail, FaceTime, Správy, Kalendár, Kontakty, Pripomienky, Time Machine, Photo Booth, iTunes, Game Center, Preview, Notes, Mac App Store, Centrum hlásení, Dictation, iCloud, Gatekeeper, integráciu Twitteru a Facebooku a ďalšie možnosti.)

Rozmery

 • rozmery výška 25,1cm, priemer 16,7cm, hmotnosť 5 kg

Obsah balenia

 • balenie obsahuje samotný počítač a napájací kábel

Nenašli ste čo ste hľadali?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií