Neprihlásený zákazník
Advent plný darčekov je tu.

Apple
Leather Sleeve for 12" MacBook Midnight Blue

Kožené puzdro pre 12" MacBook
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Dopraj svojmu MacBooku kryt aký si zaslúži a nechaj vyniknúť jeho jedinečnosť a unikátnosť. Kožené puzdra navrhnuté spoločnosťou Apple túto požiadavku bohato spĺňajú. Viac informácií
139,00 € 179,00 € zľava 22% Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Leather Sleeve for 12" MacBook Midnight Blue

Sú vyrobené z kvalitnej kože vďaka ktorej vyzerajú a pôsobia luxusne. A pretože sú presne vyrobené pre MacBook, bude aj v obale úžasne tenký a môžeš ho v obale aj nabíjať. Vnútorná výstelka z mäkkého mikrovlákna chráni exteriér MacBooku. Zvonku vidíš farbu, ktorá ide do hĺbky, pretože farbivo je aplikované priamo do usne.

Kožený obal pre MacBook je vyrobený z prírodnej kože. Jeho vzhľad sa bude počas používania meniť. Môže sa na ňom vytvoriť patina a pod vplyvom mastnoty z tvojej pokožky a priameho slnka môže zmeniť farbu, čím sa len umocní jeho prírodný vzhľad.

Čistenie kože môže spôsobiť zmenu jej farby. Ak sa tento obal rozhodneš vyčistiť, najskôr z neho vyber MacBook. V teplej mydlovej vode navlhči čistú handričku a potom ňou opatrne očisti obal. Môžeš tiež použiť čistú suchú handričku s neagresívnym čistiacim prostriedkom. Čistiace prostriedky a kondicionéry na kožu môžu zmeniť farbu kože.

Obal pre MacBook nevystavuj dlhodobo silnému slnečnému svetlu, vysokým teplotám ani vlhkosti. Ak je farbená koža vystavená vode, mastným látkam, mejkapu a farbeným látkam (napríklad džínsom), môžu sa na nej vytvoriť škvrny.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

  • originálny Apple ochranný obal pre MacBook 12"
  • materiál pravá francúzska koža
  • farbivo aplikované priamo do usne
  • možnosť nabíjania MacBooku priamo v puzdre
  • užasne tenké
Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
Apple pre firmy. Výhodne. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií