Neprihlásený zákazník
Letný výpredaj začína. Klikni a ušetri.

Apple
iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case Saddle Brown

Originálne kožené púzdro pre iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali
Dopraj svojmu iPhone 8 Plus / iPhone 7 Plus kryt aký si zaslúži a nechaj vyniknúť jeho jedinečnosť a unikátnosť. Kožené kryty navrhnuté spoločnosťou Apple túto požiadavku bohato spĺňajú. Viac informácií
55,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

iPhone 8 Plus / 7 Plus Leather Case Saddle Brown

Sú vyrobené z kvalitnej kože vďaka ktorej vyzerajú a pôsobia luxusne. A pretože sú presne vyrobené pre iPhone 7 Plus/iPhone 8 Plus, je telefón aj v kryte úžasne tenký. Koža je zámerne tvarovaná tak, aby zakrývala tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a kovové kryty tlačidiel sú vyrobebené v rovnakej farbe ako kryt. Vnútorná výstelka z mäkkého mikrovlákna chráni exteriér iPhone. Zvonku vidíš farbu, ktorá ide do hĺbky, pretože farbivo je aplikované priamo do usne. 

Kožený kryt pre iPhone je vyrobený z prírodnej kože. Jeho vzhľad sa bude počas používania meniť. Môže sa na ňom vytvoriť patina a pod vplyvom mastnoty z tvojej pokožky a priameho slnka môže zmeniť farbu, čím sa len umocní jeho prírodný vzhľad.

Čistenie kože môže spôsobiť zmenu jej farby. Ak sa tento kryt rozhodneš vyčistiť, najskôr z neho vyber iPhone. V teplej mydlovej vode navlhči čistú handričku a potom ňou opatrne očisti kryt pre iPhone. Môžeš tiež použiť čistú suchú handričku s neagresívnym čistiacim prostriedkom. Čistiace prostriedky a kondicionéry na kožu môžu zmeniť farbu kože.

Kryt pre iPhone nevystavuj dlhodobo silnému slnečnému svetlu, vysokým teplotám ani vlhkosti. Ak je farbená koža vystavená vode, mastným látkam, mejkapu a farbeným látkam (napríklad džínsom), môžu sa na nej vytvoriť škvrny.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

  • originálny Apple ochranný kryt pre iPhone 8 Plus
  • kompatibilný s iPhone 7 Plus
  • materiál pravá koža
  • farbivo aplikované priamo do usne
  • kryt prekrýva tlačidla hlasitosti
  • užasne tenký
Prémiový obchod Prémiový obchod
Už od roku 1996 Už od roku 1996
Komplexné služby Komplexné služby
Apple expert Apple expert
iPad. Spojenie produktivity a jednoduchosti. Zistiť viac
Údaje boli úspešne uložené.
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií