0

Apple
iMac 27" 5K Intel Core i5
Quad Core 3.5GHz

Úplné nový iMac s pokročilým dizajnom
1 hodnotenie
Ďakujeme
Už ste hlasovali


Najlepší displej v kombinácii s vysoko výkonným procesorom, grafikou a úložiskom v neskutočne tenkom prevedení. Úplne nový 27 palcový iMac s Retina 5K displejom predvedie ostrú a jasnú kvalitu obrazu, že všetko ostatné bledne. Viac informácií

Navolená konfigurácia
 • Intel Quad-Core i5 3.5GHz, Turbo Boost 4.1GHz
 • 8GB pamäť RAM 2400 MHz
 • 1TB Fusion Drive (3.5 krát rýchlejší)
 • Apple Magic Keyboard SK
 • Apple Magic Mouse 2
 • bez VESA mount adaptér
2299,00 € Doprava zadarmo Garancia doručenia do Vianoc
Skladové zásoby: overiť

Vyberte si komponenty


Procesor pre iMac
Procesor pre iMac

Získajte úžasný výkon procesorov Intel Core i5, alebo Core i7 so štyrmi jadrami na jednom čipe. Vyberte si rýchlosť, ktorú potrebujete.

Pamäť RAM pre iMac 27\"
Pamäť RAM pre iMac 27\"

Viac pamäte RAM zvyšuje výkon a umožňuje počítaču vykonávať všetky operácie rýchlejšie a lepšie. Rozšírte si RAM pre váš iMac.

Hlavný disk pre iMac
Hlavný disk pre iMac

Vyberte si klasický pevný disk, alebo Fusion Drive (kombinácia ultra rýchleho FlashDrive a SATA disku).

Klávesnice
Klávesnice

Magic Keyboard spája elegantný nový dizajn s integrovanou dobíjacou batériou a zdokonalenými klávesmi

Myš a Magic Trackpad
Myš a Magic Trackpad

Apple Magic Mouse 2, alebo Magic Trackpad 2? Vyber si, alebo si môžeš zvoliť oboje.

VESA mount adapter
VESA mount adapter

S VESA mount adaptérom môžeš iMac uchytiť na stenu, alebo výsuvné rameno (predáva sa samostatne). iMac je dodávaný bez stojanu (nohy).


iMac 27" 5K Intel Core i5
Quad Core 3.5GHz

Navolená konfigurácia

 • Intel Quad-Core i5 3.5GHz, Turbo Boost 4.1GHz
 • 8GB pamäť RAM 2400 MHz
 • 1TB Fusion Drive (3.5 krát rýchlejší)
 • Apple Magic Keyboard SK
 • Apple Magic Mouse 2
 • bez VESA mount adaptér
2299,00 €
Skladové zásoby: overiť

Popis produktu

Úplne nové procesory, najvyspelejšie grafika, inovatívne úložisko a rozhranie s väčšou priepustnosťou posúvajú tvoj zážitok na nebývalú úroveň. Všetko ožíva na najjasnejším a najfarebnejším Retina displeji, aký sa kedy na iMacu objavil. Jasná vec. iMac je teraz rýchly a výkonný ako ešte nikdy. Má procesor Intel Core i5 siedmej generácie a najnovšiu vysoko výkonnú grafiku. Aj jeho úložisko ide na plné obrátky. V štandardnej výbave 27palcových modelov s Retina displejom je teraz svižný a priestranný Fusion Drive. Všetko tak môžeš robiť na plný plyn. iMac má výkonnú novú grafiku série Radeon Pre 500, takže všetko je skvelé na prvý pohľad. 27-palcový iMac s Retina 5K displejom disponuje až 8 GB vyhradenej VRAM.Vo vizuálnych efektoch a 3D grafike je poznať sila v tej najostrejšej podobe. S rezervou stačí aj na náročné editácia videa. Takže vo Final cute Pro X môžeš robiť na multicam projektoch až s piatimi prúdmi 5K videa v plnom rozlíšení. Úložisko je o priestore a tiež o rýchlosti. Fusion Drive tí dá to najlepšie z oboch svetov: najčastejšie používané aplikácie a súbory sa automaticky ukladajú na rýchle flashové úložisko, zatiaľ čo všetko ostatné sa presúva na vysokokapacitný pevný disk. Štartovanie počítača, spúšťanie aplikácií alebo importovanie fotiek je s Fusion Drive rýchlejšie a efektívnejšie. Všetky modely iMac majú štandardne dva porty Thunderbolt 3 (USB-C). Tie umožňujú prenosy dát medzi počítačom a externými diskami alebo kamerami rýchlosťou až 40 Gb/s. Poskytujú dvojnásobnú šírku pásma pre pripojenie displejov a zrkadlenie videa. K štyrom portom USB 3 pripojíš ľubovoľnej periférie vrátane tlačiarne, iPhone alebo flashové jednotky. A extrémne rýchlym trojprúdovým Wi-Fi a bezdrôtovou technológiou Bluetooth 4.2 sa okamžite pripojíš, k čomu potrebuješ. iMac bol vždy vrcholom dizajnu a funkčnosti: integrovaný počítač, ktorý má všetky súčasti vrátane displeja, procesora, grafiky, úložisko a pamäti zabudované v jednom dizajnovo dokonalom tele. Nový iMac má najvyspelejší, najbrilantnejší displej stolného počítača a je vybavený najnovšími vysoko výkonnými technológiami, ktoré posúvajú jeho výkon na úplne novú úroveň. Pritom jeho okrej je len 5 mm tenký. MacOS je operačný systém každého Macu. MacOS Sierra prináša na Mac Siri spolu s ďalšími možnosťami práce s fotkami, bezpečnejším nakupovaním na internete a ešte hladšie spoluprácou medzi zariadeniami.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • displej: 27" 5K Retina s IPS technológiou s rozlíšením 5120 x 2880
 • grafika: Radeon Pro 575 s 4GB VRAM
 • digitálny výstup:cez Thunderbolt 3, natívny výstup DisplayPortu cez USB-C, výstup Thunderbolt 2, HDMI, DVI a VGA prostredníctvom adaptérov
 • pripojenia: 3.5 mm slúchadlový výstup, slot pre SDXC, 4x USB 3, kompatibilné s USB 2, 2x Thunderbolt 3 (USB-C) s podporou DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, výstup Thunderbolt 2, HDMI, DVI a VGA prostredníctvom adaptérov (predávajú sa samostatne), Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-T (konektor RJ-45), slot pre zámok Kensington
 • kamera: vstavaná kamera FaceTime HD
 • zvuk: vstavané stereo reproduktory , duálny mikrofón
 • bezdrôtové technológie: Wi-Fi 802.11ac IEE 802.11a/b/g/n kompatibilné , Bluetooth 4.2
 • dodávaný softér: macOS Sierra (obsahuje Photos, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Safari, Mail, Messages, FaceTime, Calendar, Notes, App Store, iTunes, iBooks, Maps, Kontakty, Pripomienky a iné)

Rozmery

 • výška 51.6 cm, šírka 65 cm, hĺbka stojana 20.3 cm, hmotnosť 9.44 kg

Obsah balenia

 • bezdrôtová Apple Magic Mouse 2, Apple Magic Keyboard, napájací kábel, Lightning to USB kábel

Príslušenstvo a doplnky


Načítavam príbuzné produkty

Nenašli ste čo ste hľadali?

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií