Neprihlásený zákazník
Jednoducho zaplať starým za nový >

Apple
iMac 21.5" 4K Intel Core i3
Quad-Core 3.6GHz

Úplné nový iMac zaostrený na výkon
0 hodnotení
Ďakujeme
Už ste hlasovali

Nový iMac má najnovší procesor, rýchlejšiu pamäť, fenomenálnu grafiku a najjasnejší, najfarebnejší Retina displej zo všetkých Macov. Vcelku sila. Je to stále ten iMac, ktorý poznáš, ponúka stále to, čo na ňom miluješ, a teraz je ešte dokonalejší.

Viac informácií
Navolená konfigurácia
 • Intel Quad-Core i3 3.6GHz 8.generácia
 • 8GB pamäť RAM 2666MHz DDR4
 • 1TB interný disk SerialATA 5400 ot./min.
 • Apple Magic Keyboard SK
 • Apple Magic Mouse 2 Silver
 • bez VESA mount adaptér

Vyberte si komponenty

Procesor pre iMac
Procesor pre iMac

Získajte úžasný výkon procesorov Intel Core i3, Core i5,Core i7 alebo Intel Core i9. Vyberte si rýchlosť, ktorú potrebujete.

Pamäť RAM pre iMac 21.5"
Pamäť RAM pre iMac 21.5"

Viac pamäte RAM zvyšuje výkon a umožňuje počítaču vykonávať všetky operácie rýchlejšie a lepšie. Rozšírte si RAM pre váš iMac.

Hlavný disk pre iMac
Hlavný disk pre iMac

Vyberte si klasický pevný disk, SSD disk, alebo Fusion Drive (kombinácia ultra rýchleho FlashDrive a SATA disku).

Klávesnice
Klávesnice

Magic Keyboard spája elegantný nový dizajn s integrovanou dobíjacou batériou a zdokonalenými klávesmi

Myš a Magic Trackpad
Myš a Magic Trackpad

Apple Magic Mouse 2, alebo Magic Trackpad 2? Vyber si, alebo si môžeš zvoliť oboje.

VESA mount adapter
VESA mount adapter

S VESA mount adaptérom môžeš iMac uchytiť na stenu, alebo výsuvné rameno (predáva sa samostatne). iMac je dodávaný bez stojanu (nohy).

iMac 21.5" 4K Intel Core i3
Quad-Core 3.6GHz

Zvolená konfigurácia

 • Intel Quad-Core i3 3.6GHz 8.generácia
 • 8GB pamäť RAM 2666MHz DDR4
 • 1TB interný disk SerialATA 5400 ot./min.
 • Apple Magic Keyboard SK
 • Apple Magic Mouse 2 Silver
 • bez VESA mount adaptér
1499,00 €
Skladové zásoby: overiť

Popis produktu

Retina displej budeš hltať očami. Hrá totiž všetkými farbami. Na Retina displej s fantastickým rozlíšením 4K (21.5") alebo 5K (27") je radosť sa pozerať. Verne zobrazí miliardu farieb a má jas 500 nitov, takže grafika úplne vystupuje z obrazovky. Text je ostrý ako britva. Seriálové a filmové trháky ešte nikdy nevyzerali tak pekne. Grafické aplikácie a hry oslňujú vybrúsenými detailami. Je to proste najlepší Retina displej, aký kedy Mac mal. Vernejšie podanie farieb je docielené aj zmenou bielych LED za vyspelejšie LEDky s luminiscenciou červenej a zelenej. Tri farby - červená, zelená a modrá sú zastúpené rovnomerne, tým sú farebné tóny vernejšie a vyrovnanejšie. iMac je teraz ešte rýchlejší. Máš na výber z konfigurácií s procesormi Intel Core ôsmej a deviatej generácie a z najnovších grafických procesorov. Ani jeho úložisko nezaostáva. Pri oboch modeloch je k dispozícii svižný a priestranný Fusion Drive. Alebo si iMac môžeš objednať až s 2TB SSD úložiskom. Takže nech budeš chcieť robiť čokoľvek, pôjde ti to na iMacu pekne od ruky. iMac má výkonnú novú grafiku série Radeon Pro 500X, takže na všetko bude ešte lepší pohľad. 27-palcový iMac s Retina 5K displejom je osadený až 8 GB vyhradenej pamäte VRAM. 21,5palcový iMac s Retina 4K displejom má až 4 GB. Vo vizuálnych efektoch a 3D grafike je u oboch modelov poznať hrubá sila v tej najostrejšej podobe. Všetko v jednom. Jedinečný vo všetkom. iMac bol vždy symbolom dizajnu a funkčnosti. Nový iMac je elegantný, tichý počítač, ktorý má všetky súčasti vrátane displeja zabudované v jednom dizajnovo dokonalom tele. iMac má tie správne konexie. Všetky modely majú dva porty Thunderbolt 3 (USB-C) a štyri porty USB 3 na pripojenie periférií a pripojíš k nemu buď jeden 5K alebo dva 4K displeje. MacOS je operačný systém každého Macu. Vie aj veci, ktoré na iných počítačoch jednoducho nejdú. To preto, že je robený priamo pre hardvér, na ktorom beží a naopak. A najnovší MacOS Mojave prináša nové funkcie inšpirované tými najnáročnejšími užívateľmi, ale je navrhnutý pre každého.

Špecifikácia produktu

Technické parametre

 • displej: 21.5" 4K Retina s IPS technológiou s rozlíšením 4096x2304, jas 500 nitov, široký farebný gamut (P3)
 • grafika: Radeon Pro 555X s 2GB VRAM
 • podpora videa a kamera: FaceTime HD, podporuje súčasné zobrazenie v plnom natívnom rozlíšení na vstavanom displeji s miliardou farieb a zároveň: v rozlíšení 5120 × 2880 (5K) s obnovovacou frekvenciou 60 Hz na jednom externom displeji s podporou miliardy farieb, alebo v rozlíšení 3840 × 2160 (4K UHD) s obnovovacou frekvenciou 60 Hz na dvoch externých displejoch s podporou miliardy farieb, alebo v rozlíšení 4096 × 2304 (4K) s obnovovacou frekvenciou 60 Hz na dvoch externých displejoch s podporou miliónov farieb. Digitálny výstup videa cez Thunderbolt 3. Natívny výstup DisplayPort cez USB-C. Výstup Thunderbolt 2, HDMI, DVI a VGA prostredníctvom adaptérov (predávajú sa zvlášť)
 • zvuk: stereo reproduktory, mikrofon, 3.5mm slúchadlový výstup
 • pripojenia a rozšírenia: 3.5mm slúchadlový výstup, slot na SDXC kartu, 4x USB 3 (kompatibilné s USB 2, 2x Thunderbolt 3 (USB-C) s podporou pre: DisplayPort, Thunderbolt (až 40 Gb/s), USB 3.1 Gen 2 (až 10 Gb/s), Thunderbolt 2, HDMI, DVI a VGA prostredníctvom adaptérov (predávajú sa samostatne), Gigabitový ethernet 10/100/1000BASE-T (konektor RJ-45), slot pre Kensington zámok)
 • bezdrôtové technológie: Wi-Fi 802.11ac, kompatibilný s IEEE 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.2

Rozmery

 • výška: 45 cm, šírka: 52.8 cm, hĺbka podstavca: 17.5 cm
 • hmotnosť: 5.6 kg

Obsah balenia

 • 21.5" iMac s Retina 4K displejom, Magic Keyboard SK, Magic Mouse 2 strieborná, napájací kábel, USB kábel s konektorom Lightning
Prémiové a originálne produkty
Doprava nad 50 EUR zadarmo
Výhodný nákup na splátky online
Osobné prevzatie v predajni
Apple biznis riešenia presne pre vaše podnikanie. Zistiť viac
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií